Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

W dniu 11 lutego 2015 r. Stowarzyszenie "Siła Dębu" zorganizowało wyjazd na kręgle  do hotelu „Kiston” w Kistowie. Podopieczni stowarzyszenia uczestniczyli w sportowych zmaganiach w kręglach klasycznych.

16 grudnia 2013 r. odbyła się wycieczka do centrum rekreacyjnego KISTON. Wycieczka była inauguracją cyklicznych warsztatów w wioskach tematycznych które odbywały się na terenie gminy Czarna Dąbrówka, w ramach projektu pt.: „PRZEZ ZABAWĘ DO SZTUKI” realizowanego przez Stowarzyszenie „Siła Dębu”.

W dniu 16.08.2012r. uczestnicy Programu Aktywności Lokalnej "Grupa samopomocowa" pojechali na wycieczkę integracyjną do Wioski Fantazji w Karwnie w ramach projektu PO KL "TERAZ CZŁOWIEK" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czarnej Dąbrówce. Osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie (40 osób) w trakcie wycieczki aktywnie brali udział w warsztatach manualnych: de coupage, filc, koraliki.

poprz.123nast.
Strona 3 z 3

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości