Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

Dnia 15 września 2017r. po raz kolejny wzięliśmy udział w Mini Olimpiadzie Osób Niepełnosprawnych w Charbrowie (gmina Wicko) . Słowo „Mini” nie do końca pasuje do rangi imprezy. W ostatnich latach impreza rozrosła się do mega rozmiarów.

W piątek 16 września 2016 roku w Charbrowie (gmina Wicko) pod hasłem  "Razem łatwiej pokonamy trudności" odbyła się 8 Mini Olimpiada Osób Niepełnosprawnych. Mini olimpiadę otworzył Wójt Pan Dariusz Waleśkiewicz, którą tradycyjnie rozpoczęto sztafetą, zapaleniem znicza i wypuszczeniem gołębi, po czym przybyłe grupy przedstawiły krótki program artystyczny.

W piątek 18 września w Charbrowie (gmina Wicko) pod hasłem  "Razem łatwiej pokonamy trudności" odbyła się 7 Mini Olimpiada Osób Niepełnosprawnych. Rywalizacja rozpoczęła się o godzinie 10 zapaleniem znicza olimpijskiego przez specjalnego gościa mini-olimpiady Dariusza "Tygrysa" Michalczewskiego i wypuszczeniem 800 gołębi pocztowych.

Dnia 15 września 2014 roku w Charbrowie, na stadionie sportowym, odbył się już VI Turniej Osób Niepełnosprawnych. Z roku na rok zyskuje on coraz większą popularność. Wśród uczestników były osoby niepełnosprawne, opiekunowie, zaproszeni goście oraz mieszkańcy gminy.

Dnia 13 września 2013 r. odbyło się spotkanie integracyjne- Happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych.Jest to jedyna masowa impreza dla osób niepełnosprawnych. Głównym celem happeningu jest integracja środowisk osób niepełnosprawnych oraz podniesienie świadomości społecznej o ich problemach i barierach jakie napotykają w codziennym życiu. Do udziału w happeningu zaproszone zostały okoliczne stowarzyszenia działające dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Strona 2 z 3

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości