Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

sobota, 17 czerwiec 2017 10:40

Wielkie Rybobranie 2017

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W dniu 17 czerwca 2017r. nad jeziorem w Czarnej Dąbrówce odbyło się po raz kolejny, już czternasty, wędkowanie dla osób niepełnosprawnych pt. : „Wielkie Rybobranie”. Organizatorem imprezy jak co roku był GOPS w Czarnej Dąbrówce i PZW Lipień.

Mimo, iż dookoła padało, to  na czas imprezy nad jeziorem w Czarnej Dąbrówce niebo było łaskawe dla wędkujących i oszczędziło deszczu. W zawodach wzięły udział 23 osoby, które przez półtorej godziny przy pomocy wędkarzy i wolontariuszy prześcigali się w zawodach. Zwycięscy zostali nagrodzeni pucharami, a wszyscy otrzymali medal i dyplom za udział w wędkowaniu. Pierwsze miejsce zajęła Julita Zganiacz z Czarnej Dąbrówki, drugie miejsce Martyna Bojarczuk z Kłosów, a trzecie Artur Gosz z Jerzkowic. Julitka otrzymała również puchar za największą rybę.

Na zakończenie imprezy uczestnicy zasiedli przy ognisku, smażyli kiełbaski i korzystali z zabaw przygotowanych przez wolontariuszy. Impreza odbyła się dzięki wsparciu sponsorów, którzy dofinansowali  zakup poczęstunku i nagród, za co organizatorzy bardzo dziękują w imieniu osób niepełnosprawnych z terenu gminy Czarna Dąbrówka. 

 

Czytany 2169 razy

Skomentuj

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości