Impreza, jak co roku cieszyła się dużym zainteresowaniem. Organizatorem imprezy był GOPS w partnerstwie z PZW „Lipień” z Czarnej Dąbrówki oraz stowarzyszeniem dla osób niepełnosprawnych „Siła Dębu”
Zawody wygrała Artur Gosz z Czarnej Dąbrówki, który złowił największą ilość ryb. Wędkowanie zakończyło się wspólnym ogniskiem i smażeniem kiełbasek oraz zabawami podwórkowymi z naszymi Wolontariuszami. Zwycięscy zostali uhonorowani pucharami I dyplomami oraz drobnymi upominkami.
Transport niepełnosprawnych z terenu całej gminy zapewnił Urząd Gminy
https://www.siladebu.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=48:wielkie-rybobranie-w-czarnej-dabrowce&Itemid=512#sigProIdc1192a30f9












