Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

czwartek, 08 wrzesień 2022 18:21

XIII Miniolimpiada osób niepełnosprawnych

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W czwartek 8 września 2022 roku na Stadionie "Chrobry" w Charbrowie odbyła się XIII Miniolimpiada Osób Niepełnosprawnych, w której uczestniczyło nasze Stowarzyszenie "Siła Dębu".

Celem imprezy jest popularyzacja rekreacji ruchowej i integracja środowiska osób i instytucji działających na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Organizatorem wydarzenia jest Gmina Wicko we współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej.

Uczestnicy z kilkunastu ośrodków skupiających osoby niepełnosprawne z powiatu lęborskiego, bytowskiego,  słupskiego i wejherowskiego, prezentowali na scenie program artystyczny i rywalizowali w konkurencjach sportowych.

Na płycie boiska w Charbrowie uczestnicy mieli nie tylko okazję do sportowej rywalizacji, ale też doskonałej zabawy. Czekały na nich dmuchańce, przejażdżka ciuchcią i meleksem mogli obejrzeć strażackie wozy, radiowozy a nawet pojeździć konno. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku.

Do tego dostroiła się pogoda. Lato przypomniało, że jeszcze trwa i uczestnicy olimpiady mogli cieszyć się dobrą słoneczną pogodą.

Tego dnia liczyła się radość ze spotkania po dłuższej przerwie i każdy został wygranym.

Czytany 701 razy

Skomentuj

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości