Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

czwartek, 17 marzec 2022 09:03

Solidarni z Ukrainą

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Bardzo jest nam miło poinformować że zbiórka , która została uruchomiona kilka dni temu na stronie internetowej dotycząca pomocy Ukrainie  cieszy się dużym zainteresowaniem.

Codziennie napływają środki, które będą przeznaczone na najpotrzebniejsze rzeczy, niezbędne do funkcjonowania w codziennym życiu rodzin z Ukrainy,które znalazły schronienie na terenie naszej gminy.

Osoby z Ukrainy potrzebujące pilnego wsparcia , które przebywają na terenie naszej gminy zapraszamy do kontaktu z  Anną Zganiacz-prezes Stowarzyszenia "Siła Dębu"  tel. (59) 82 12 660 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za dotychczasowe wpłaty.

Do pomocy przyłączyli się również nasi przyjaciele z Francji.

Liczba osób , którzy będą chcieli się schronić przed wojną  na terenie  gminy na pewno będzie rosła w związku z czym potrzeby również.

Cały czas prosimy o wsparcie na pomoc dla naszych sąsiadów.

 

Pieniądze można wpłacać na konto Stowarzyszenia „Siła Dębu”ul. Gdańska 5,  77-116 Czarna Dąbrówka nr konta 02 2030 0045 1110 0000 0277 2620 z dopiskiem - „Solidarni z Ukrainą

DZIĘKUJEMY :)

 

Czytany 773 razy

Skomentuj

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości