Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

wtorek, 14 grudzień 2021 08:43

Spotkania Stowarzyszenia "Siła Dębu"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ramach realizacji projektu„Rozwój usług społecznych na terenie Gminy Czarna Dąbrówka uczestnicy Stowarzyszenia osób niepełnosprawnych „Siła Dębu” z Czarnej Dąbrówki biorą udział w co miesięcznych spotkaniach tzw "Grupy Wsparcia” na których toczą się rozmowy o planach dotyczących Stowarzyszenia, biorą również udział w warsztatach rękodzielniczych, spotkaniach z panią psycholog oraz indywidualnych zajęciach couchingowych.

Pani Magda na warsztatach rękodzielniczych nauczyła nas robić piękne obrazy metodą pouring, ozdoby makramowe, ozdoby metodą decoupage oraz malowanie na porcelanie.

Dzieciom jak i rodzicom/opiekunom bardzo podobają się tego typu zajęcia.

Uczą kreatywności, cierpliwości, wytrwałości.

Spotkania z panią psycholog bardzo wzmocniły, podbudowały naszą osobowość, a indywidualne  spotkania couchingowe pomagają nam osiągnąć zamierzony cel.

Wspólne warsztaty rękodzielnicze, spotkania bardzo zintegrowały grupę, zmobilizowały do dalszych planów związanych nie tylko z planami dotyczącymi Stowarzyszenia ale również do planów związanych ze swoimi prywatnymi zamierzeniami, celami.

Anna Zganiacz

Czytany 978 razy

Skomentuj

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości