Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

piątek, 10 wrzesień 2021 13:51

XII Miniolimpiada osób niepełnosprawnych

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W piątek 10.09.2021 roku na Stadionie “Chrobry” w Charbrowie odbyła się XII Miniolimpiada Osób Niepełnosprawnych. Piętnaście stowarzyszeń skupiających osoby niepełnosprawne z powiatów lęborskiego, bytowskiego,  słupskiego i wejherowskiego wzięło udział w XII Olimpiadzie Osób z Niepełnosprawnością.

Po przerwie spowodowanej covidowymi ograniczeniami, radosna i pełna dobrej energii impreza znowu zagościła w Charbrowie.

Do Charbrowa przyjechało blisko 350 osób, które wzięły udział w Olimpiadzie Osób Niepełnosprawnych. Na płycie boiska w Charbrowie uczestnicy mieli nie tylko okazję do sportowej rywalizacji, ale też doskonałej zabawy. Czekały na nich dmuchańce, przejażdżka ciuchcią, mogli obejrzeć strażackie wozy, radiowozy a nawet wóz bojowy z wyrzutnią rakiet, który na tę okazję przyjechał do Charbrowa. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku.

Do tego dostroiła się pogoda. Lato przypomniało, że jeszcze trwa i uczestnicy olimpiady mogli cieszyć się dobrą słoneczną pogodą.

Tego dnia liczyła się radość ze spotkania po dłuższej przerwie i każdy został wygranym.

Więcej zdjęć w galerii

 

Czytany 1168 razy

Skomentuj

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości