Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

czwartek, 01 lipiec 2021 11:18

Biwak Stowarzyszenia "Siła Dębu"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ramach realizacji projektu „Rozwój usług społecznych na terenie Gminy Czarna Dąbrówka  Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu" z Czarnej Dąbrówki  w dniach 29.06.2021r.-30.06.2021r. wybrała się na biwak.

Wszyscy uczestnicy doskonale się bawili. Wspólne zabawy, gry na świeżym powietrzu bardzo zintegrowały grupę. Dzieci wzięły udział w fantastycznej zabawie plenerowej przygotowanej przez Panią Małgosię- właścicielkę obiektu, u której mieliśmy przyjemność gościć. Gra miała na celu odnalezienie krasnoludków do swoich drewnianych domków , które w ramach warsztatów rękodzielniczych przygotował Pan Radosław.

Wieczór miło spędzony  przy ognisku, muzyce, wspólnych rozmowach na pewno zostanie nam w pamięci na długo.

Kilka dni później dzieci wspólnie z rodzicami bardzo ładnie  pomalowali swoje domki, które ozdobią ogródki wokół domów a krasnoludki stojące obok nich przyniosą właścicielom  szczęście i ochronią przed złem, niebezpieczeństwem.

Czytany 1371 razy

Skomentuj

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości