Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

wtorek, 06 październik 2020 20:08

Nowy Pełnomocnik Wójta ds. Osób Niepełnosprawnych

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Miło na m poinformować że Wójt Gminy Czarna Dąbrówka Jan Klasa powołał koordynatora ds. dostępności. Funkcję tą objęła nasza prezes Pani Anna Zganiacz, która to też objęła funkcję Pełnomocnika Wójta ds. Osób Niepełnosprawnych.

Do jej zadań należeć będzie między innymi wspieranie osób ze szczególnymi potrzebami w dostępie do usług świadczonych przez Urząd Gminy Czarna Dąbrówka i gminnych jednostek organizacyjnych, przygotowanie i koordynacja wdrożenia planu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami przez Urząd Gminy i jednostki organizacyjne oraz monitorowanie działalności tych podmiotów w zakresie zapewnienia dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.

Gratulujemy i życzymy sukcesów!!!

 

Czytany 1650 razy

Skomentuj

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości