Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

poniedziałek, 03 sierpień 2020 17:55

Nowy prezes Stowarzyszenia Siła Dębu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

3 sierpnia 2020 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia dla Osób Niepełnosprawnych „Siła Dębu”. W spotkaniu uczestniczyło 15 członków Stowarzyszenia.

Z względu na śmierć dotychczasowej prezes naszego stowarzyszenia  p. Agnieszki Piotrowskiej głównym celem zebrania był wybór nowego prezesa stowarzyszenia. W wyniku przeprowadzonego głosowania nowym Prezesem została dotychczasowa skarbnik stowarzyszenia p. Ania Zganiacz z Czarnej Dąbrówki.

Gościem zebrania był Wójt Gminy Jan Klasa, który życzył naszej prezes satysfakcji z nowej funkcji oraz dobrej współpracy z pozostałymi członkami stowarzyszenia oraz zaoferował wszelką pomoc swoją i urzędu gminy w działaniu grupy.

Na zakończenie spotkania uczoną minutą ciszy byłą prezes Agnieszkę Piotroską.

W skład nowego zarządu zostali powołani również:

Wice Prezes - Alicja Lis

Skarbnik – Wioleta Wenta-Pobłocka

Sekretarz – Jan Stolc

 

Następne zebranie stowarzyszenia odbędzie się tradycyjnie w pierwszy poniedziałek miesiąca to jest 7 września 2020 roku o godzinie 9.00 w Sali Narad Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka. Serdecznie Zapraszamy.

Czytany 1671 razy

Skomentuj

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości