Zawody wygrał Kordian Chadacz, który złowił największą masę ryb (540g.) drugie miejsce zajął Gosz Artur (370g.) a trzecie miejsce Martyna Bojarczuk (330g.). Natomiast Tomasz Sztriker z Rokit złowił największą rybę (22 cm). Wędkowanie zakończyło się wspólnym ogniskiem i smażeniem kiełbasek, a zwycięscy zostali uhonorowani pucharami, medalami, dyplomami oraz drobnymi upominkami. Podczas imprezy nie zabrakło też pomocy młodych wolontariuszy. Transport niepełnosprawnych z terenu całej gminy zapewnił Urząd Gminy a sponsorami imprezy byli LGR Pojezierze Bytowskie, Starostwo Bytowskie oraz środki projektu systemowego
PO KL „TERAZ CZŁOWIEK” współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny.
https://www.siladebu.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=11:wielkie-rybobranie-2013&Itemid=512#sigProIdcec1ad849c












