Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych "Siła Dębu"

Gmina Czarna Dąbrówka

 • Warsztaty Tematyczne

  Nasze stowarzyszenie jest organizatorem różnych warsztatów tematycznych skierowanych głównie dla osób niepełnosprawnych

 • Mini Olimpiada

  Uczestniczymy w corocznym spotkaniu integracyjnym Mini Olimpiada – happening połączony z Turniejem Osób Niepełnosprawnych

 • Wycieczki Integracyjne

  Nasze stowarzyszenie uczestniczy w wielu wycieczkach integracyjnych w większości połączonych z zajęciami tematycznymi dla niepełnosprawnych

 • Karnabal

  Jesteśmy jednym z organizatorów corocznej imprezy kulturalno-integracyjnej dla osób niepełnosprawnych "Karnabal”

 • Wielkie Rybobranie

  Nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem corocznej imprezy integracyjnej dla osób niepełnosprawnych pn. „Wielkie Rybobranie”

Darowizna 

Jak pomagać?

Twoje jednorazowe lub systematyczne wsparcie finansowe naszych działań spowoduje czyjś szybszy powrót do zdrowia, umożliwi komuś pobyt w miejscu, o którym zawsze marzył, rozwinie talenty młodych i umożliwi im podjęcie studiów

Darowizna to jednorazowe wsparcie, jakie możesz nam przekazać.

 • Twoja wpłata – choćby drobnej sumy ma znaczący wpływ na wielkość pomocy.
 • Twoja wpłata – to uśmiech kolejnego dziecka lub osoby niepełnosprawnej
 • Darowizna jest kwotą, którą możesz odliczyć od podstawy opodatkowania.
 • Wpłać teraz. Nie czekaj. To nasi podopieczni czekają na Ciebie.
 • Zmieniaj z nami rzeczywistość!

Wspieraj nas!

Zachęcamy Państwa serdecznie do wsparcia naszego Stowarzyszenia i prowadzonej przez nas działalności. Darowizny na cele statutowe można wpłacać na poniższy rachunek bankowy:

Bank BGŻ oddział w Bytowie
02
203000451110000002772620

 

Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy!

 

Przekaż 1,5 % podatku na rzecz Stowarzyszenia

 

Co to jest 1,5%

1,5% to jedna setna część podatku dochodowego od osób fizycznych (sposób finansowego wsparcia), którą podatnik może przekazać wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego.


Wystarczy wpisać w odpowiednie pole swojego formularza PIT numer KRS 0000240766 cel szczegółowy : SIŁA DĘBU oraz wyliczoną kwotę 1,5 procent podatku dochodowego lub wypełnisz swój PIT korzystając z darmowego programu PIT lub przez rządowe e-Deklaracje oraz także papierowy formularze PIT.

Nie musisz wpłacać ani przelewać pieniędzy na nasze konto, zrobi to za Ciebie Urząd Skarbowy, obdarowujesz jednocześnie nic nie tracąc, pomagasz dając nam szansę pomagać więcej, każda najmniejsza nawet przekazana kwota jest wielkim darem serca i niezastąpionym wsparciem naszych inicjatyw dla osób niepełnosprawnych.

Przekaż nam swój 1,5% a zamienimy go na 100% zadowolenia i uśmiechu na twarzy osób niepełnosprawnych.

Dziękujemy za zaufanie, które okazujecie Państwo, powierzając nam 1% swojego podatku. Obiecujemy, że zgodnie z Twoją intencją wykorzystamy jak najlepiej otrzymane środki dla dobra naszych podopiecznych, jesteśmy wdzięczni, że zdecydowałaś/łeś się pomagać razem z nami, Zobacz  jak wiele możesz zrobić wspólnie z Nami dla innych w potrzebie dzięki jednemu procentowi Twojego podatku!

Masz pytania

napisz - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub zadzwoń - 664-186 470

 

 

Ciekawe Strony

Losowe Zdjęcia

Facebok

Licznik Gości