Coroczny Piknik został zorganizowany przez Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej im. 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej w Czarnej Dąbrówce.
Panie z naszego stowarzyszenia, prowadziły stoisko z watą cukrową, goframi i popcornem.
http://www.siladebu.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=192:festyn-rodzinny-w-czarnej-dabrowce&Itemid=511#sigProId3707fbdddf












